Lobbistu Ivo Rittiga a advokáta Marka Stubleyho obviněné z praní špinavých peněz v kauze jízdenek pro dopravní podnik, které policie v pátek zadržela, Obvodní soud pro Prahu 5 opět propustil.
Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová pro ně požadovala vazbu, protože obvinění v pátek dostali zpět své pasy, které jim v únoru zabavil soud.
Soudce ale návrh na vzetí do vazby neuznal. Návrh žalobce považoval za obcházení zákona. O dalších třech obviněných, kteří byli v pátek také zadrženi, rozhodne v sobotu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







