Lobbistu Ivo Rittiga a advokáta Marka Stubleyho obviněné z praní špinavých peněz v kauze jízdenek pro dopravní podnik, které policie v pátek zadržela, Obvodní soud pro Prahu 5 opět propustil. 

Vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová pro ně požadovala vazbu, protože obvinění v pátek dostali zpět své pasy, které jim v únoru zabavil soud. 

Soudce ale návrh na vzetí do vazby neuznal. Návrh žalobce považoval za obcházení zákona. O dalších třech obviněných, kteří byli v pátek také zadrženi, rozhodne v sobotu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se