Na ministerstvu obrany končí úředník, pod něhož spadalo uzavírání mnohamilionových armádních nákupů. Z čela Národního úřadu pro vyzbrojování odchází generál Pavel Bulant.
„V pondělí odevzdám současnou funkci. Koncem listopadu mi pak končí závazek v armádě, který už neprodloužím,“ potvrdil Bulant serveru IHNED.cz.
Podle svých slov končí na vlastní žádost. „Prožil jsem hektických dva a půl roku a je nejvyšší čas zvolnit. To rozhodování ve mně dozrávalo již dlouho,“ říká. Co bude v civilu dělat, prý prozatím neví.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.














