Ihned poté, co v úterý kvůli povodním rozdala Správa státních hmotných rezerv (SSHR) volné karty na tankování u společnosti EuroOil, začali policisté a hasiči tankovat jako o závod. "Ano, ve čtvrtek ráno sem přijelo zhruba pětadvacet vozidel státní policie. Natankovali necelých sedm set litrů pohonných hmot," řekl Jaroslav Mrva, nájemce benzinové pumpy v pražském Braníku.
Stejnou zkušenost má i obsluha benzinové stanice v Děčíně: "Včera si pro naftu přijelo asi šest hasičských tatrovek. Dneska přijeli ještě čtyřikrát," popisuje Soňa Krejcarová.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






