Kdo pamatuje Filipa Humplíka z pražských rockových klubů počátku 90. let, nutně si při pohledu do finančních zpráv ODS řekne, že musí jít o nepravděpodobnou shodu jmen. Co by kdysi divokého zpěváka skupin Chirurgia a Boothill vedlo k nápadu věnovat ODS za poslední čtyři roky čtyři a půl milionu korun (loni 700 tisíc), a stát se tak jedním z vůbec nejštědřejších soukromých mecenášů tuzemské politiky?

Jenže žádná shoda jmen - dnes jedenačtyřicetiletý spolumajitel úspěšné reklamní a PR agentury Konektor si před pěti lety řekl, že neproduktivního nadávání po hospodách zpestřeného občas třeba billboardovou akcí "Stydím se za svého premiéra" namířenou proti Stanislavu Grossovi bylo dost. A protože mu svým programem byla nejbližší ODS, rozhodl se do ní vstoupit.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.