Každým dnem je Česko blíž a blíž probuzení do rána, kdy dojde k informačnímu kolapsu. Nebude možné zapsat novorozeně do matriky. Úředníci se nedostanou do registrů aut a obyvatel. A už ani nepůjde si na dálku stáhnout výpisy z trestního a obchodního rejstříku.

S novým rokem se totiž nebude nikdo starat o provoz Czech Pointu, přes nějž tečou klíčové informace ze státní správy. A které používají lidé, firmy i úředníci.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se