Kdyby se poslankyně a bývalá místopředsedkyně VV Dagmar Navrátilová stala novou ministryní školství, bylo by jasné, co si myslí o části letošní maturity - Cermat odvedl nekvalitní práci.

"Závěr výsledků maturit je celkem jasný. Nemáme hloupé studenty, jen Centrum pro přípravu maturit neodvedlo kvalitní práci. Buď jsou jeho členové natolik odtržení od školní reality, že nevědí, jaké jsou možnosti našich studentů nebo je praktické využití jejich práce příliš nezajímá," reagovala bývalá učitelka.

Ač maturanti, jejich rodiče i učitelé bombardují ministerstvo školství stížnostmi na vyšší úroveň písemné zkoušky, resort se zatím tváří, jako by se nic nedělo. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se