Taťána Böhmová (48)

Vzdělání:
Absolventka brněnské oděvní průmyslovky.

Kariéra:
Původně se živila jako dámská krejčová, později pracovala v pohostinství. Posledních 20 let pracuje v pražských nočních klubech – Hanka Servis, Cabaret Atlas, Sweet Paradise. Od loňska je manažerkou klubu Neon.

Soukromí:
Matka dvou dětí.

Její kariéra je spjata s největšími pražskými "vykřičenými domy". Je tím, čemu se odpradávna říká bordelmamá, byť její oficiální funkce zní manažerka nočního klubu. V oboru, který v Česku oficiálně vůbec neexistuje, pracuje již dvě desetiletí.

"Já se do toho za těch 20 let tak zažrala, že děvčatům dělám takovou náhradní mámu. Je tu spousta holek, které jsou z děcáku, i mámy od rodin, které mají malé děti a manželé je posílají dělat tuhle práci, protože není zbytí. A svěřují se mi často s věcmi, které ani doma neřeknou," vysvětluje Taťána Böhmová, absolventka textilní průmyslovky, momentálně působící v klubu Neon nedaleko Václavského náměstí, jak se jí práce s prostitutkami stala koníčkem.

Řešíte v klubu téma legalizace prostituce?

Ne, neřešíme a mně je to úplně jedno. Úplně. Politici se na to chystají už strašně dlouho, pořád o tom ale jen mluví.

Nezdecimovalo by zdanění váš "průmysl"?

Určitě ne, ten přežil už všechno (smích). Jak by to ale chtěli hlídat a kontrolovat? Tím, že v tom dělám tak dlouho, tak se musím smát. Holka přijde večer do práce, a jak jí dokážou, kolik měla ten večer zákazníků? Jak dlouho a kolikrát byla na pokojíčku? Přijde mi to směšné. A vůbec netuším, jak by někdo řešil priváty, kde to dnes bují nejvíce.

Pamatujete za těch dvacet let, že by do klubu přišla nějaká úřední kontrola, třeba z finančáku či z hygieny?

Nikdy. Měli jsme asi třikrát razii, že přišla policie, chtěla občanky, otečkovala nás, dokonce jednou jsem zažila, že jsme si museli lehnout na zem, kontrolovali, zda nemáme drogy. Všechno bylo ale v pořádku, a odešli.

Vědí vaši rodinní příslušníci a známí, čím se živíte?

Vědí to všichni. Měla jsem ale tatínka, který pocházel ze Slovenska, tam jsou hodně nábožensky založení, a dlouho jsem to před nimi tajila. Říkala jsem, že dělám v baru, a neříkala v jakém. A když se to provalilo, tak ne že by mě přímo odsoudili, ale nechtěli se o tom se mnou bavit a ani nechtěli slyšet nějaké omluvy, pro ně to špatné stejně bylo.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 50 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.