Dva osobní vozy i s daní za 22,8 milionů korun poptával na svém webu pražský magistrát. Poptávku na auta pro odbor kanceláře ředitele úřadu vyvěsil na portálu hlavního města 1. prosince.

To, že by chtěl drahou limuzínu po vzoru prezidentů, arabských šejchů či ruských oligarchů, však magistrát popírá. "Takové auto bych určitě nekoupil," odmítá primátor Bohuslav Svoboda s tím, že případ hned ráno nechá přešetřit.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se