Nic se nestalo, zapomeňte. Tak se dá shrnout aféra, jež hýbe Malostranským gymnáziem v Praze. Jak již HN počátkem prázdnin uvedly, šest tamních učitelů otevřeně promluvilo o manipulaci při dubnových přijímačkách.

Vedení školy podle jejich svědectví vzalo v den přijímaček ještě před přepsáním výsledků do počítače testy některých uchazečů a odneslo je pryč. A když se učitelé pídili po vysvětlení, zástupkyně ředitele Renata Turková jim řekla, že "je to pro někoho z magistrátu, aby škola dostala odměny pro učitele".

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se