Nic se nestalo, zapomeňte. Tak se dá shrnout aféra, jež hýbe Malostranským gymnáziem v Praze. Jak již HN počátkem prázdnin uvedly, šest tamních učitelů otevřeně promluvilo o manipulaci při dubnových přijímačkách.
Vedení školy podle jejich svědectví vzalo v den přijímaček ještě před přepsáním výsledků do počítače testy některých uchazečů a odneslo je pryč. A když se učitelé pídili po vysvětlení, zástupkyně ředitele Renata Turková jim řekla, že "je to pro někoho z magistrátu, aby škola dostala odměny pro učitele".
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








