Praha se měla stát ukázkovým příkladem toho, jak se ODS zbaví pověsti zkostnatělé a zkorumpované strany. Úsilí o očistu se ale zaseklo, aspoň to tvrdí primátor hlavního města a první místopředseda pražské ODS Bohuslav Svoboda.

Do hry proto vstoupil předseda ODS a premiér Petr Nečas. Svobodu i Štastného si pozval na kobereček.

„Situací v pražské ODS jsem znepokojený a chci se sejít jak s panem primátorem Svobodou, tak s předsedou regionu Šťastným. O věci musíme vážně jednat. Pro řešení situace v pražské organizaci existují standardní politické mechanismy a věřím, že pražský region situaci vyřeší ku prospěchu celé ODS,“ řekl serveru iHNed.cz premiér a předseda ODS Nečas.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se