Praha se měla stát ukázkovým příkladem toho, jak se ODS zbaví pověsti zkostnatělé a zkorumpované strany. Úsilí o očistu se ale zaseklo, aspoň to tvrdí primátor hlavního města a první místopředseda pražské ODS Bohuslav Svoboda.
Do hry proto vstoupil předseda ODS a premiér Petr Nečas. Svobodu i Štastného si pozval na kobereček.
„Situací v pražské ODS jsem znepokojený a chci se sejít jak s panem primátorem Svobodou, tak s předsedou regionu Šťastným. O věci musíme vážně jednat. Pro řešení situace v pražské organizaci existují standardní politické mechanismy a věřím, že pražský region situaci vyřeší ku prospěchu celé ODS,“ řekl serveru iHNed.cz premiér a předseda ODS Nečas.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













