Rodiny čtyř zaměstnanců Explosie z Pardubic, kteří ve středu ráno pracovali v budově, kde se vyrábí nitroglycerin, stále čekají na zprávu o svých blízkých. Jejich šance na přežití je přitom nulová. Svůj smutek a nejistotu jim pomáhají zvládnout policejní psychologové.

"Byl jsem za jednou z rodin, hodně mě to zasáhlo, jejich situace je opravdu těžká," řekl provozní ředitel firmy Jiří Simandl. Pozitivní zprávou je, že poslední dva z devíti zaměstnanců, které výbuch poranil při práci v sousední budově, byli ve čtvrtek ráno propuštěni z nemocnice.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se