V souvislosti s doporučeními Rady Evropy o genderové jazykové korektnosti jsem nucen opakovat svou nikterak originální myšlenku, že znásilnění jazyka je povinnou etapou na cestě každé militantní ideologie k znásilnění celé společnosti. Nevyhovuje-li nástroj jazyka našemu vidění světa, musíme jej předělat, aby nazýval věci našimi jmény.

Václav Vlk st. na portálu Neviditelný pes už v lednu trefně přirovnal genderově korektní jazyk k Havlovu ptydepe, od nějž samozřejmě vede stopa k Orwellovu newspeaku. Bizarních nápadů feminismu, hnutí za genderovou rovnost a nudících se evropských byrokratů se ale zas tak bát nemusíme. V kontextu umírajícího kontinentu jsou už jen zábavnou kapitolou lékařské zprávy o jedné kdysi nadějné civilizaci.

Západní myšlení, které už ztratilo svou plodnost a užitečnost, zmutovalo ve folklor mnohdy nesmyslných a legračních zákazů, příkazů a doporučení. Komunitu, která prodává své zbraně a technologie militantním zemím, jež dosud neprokázaly základní civilizační návyky, která spílá státníkovi vyhošťujícímu ze své země parazitující imigranty, pod záminkou politické korektnosti perzekvuje vysoké manažery a politiky varující před expanzivním islámem, chlubí se největší genocidou vlastního rodu v dějinách lidstva - potratofilií a zcela zdecimovala tradiční rodinu, stojící na specifické roli muže a specifické roli ženy (fuj!), takovou komunitu už nemohou perverzní aktivity Doris Stumpové a jejích soudružek významněji ohrozit.

Související