Bohumír Ďuričko - údajný vrah

Někdejší vysoký funkcionář. Za komunismu pracoval na ministerstvu zahraničního obchodu, byl také ekonomickým náměstkem Cestovní kanceláře Sporturist. Po sametové revoluci úspěšný podnikatel a hoteliér. Spravuje stovky různých objektů, mezi nimi například pražský hotel Axa.

Přátelí se s kontroverzním fotbalovým bossem Jaroslavem Starkou, v minulosti mu patřil i fotbalový klub Dukla. Jeho jméno se objevilo v Kubiceho zprávě, kde se píše, že "dle zdroje novinářů zde (na své jachtě) měl držet a souložit se svojí nezletilou dcerou, kterou měl mít při jeho návštěvách k dispozici Paroubek". Ďuričko i Paroubek to označili za lež, která je velmi poškodila.

Václav Kočka starší - otec oběti

Šestašedesátiletý člen ČSSD, organizátor Matějské pouti, šéf atrakcí na pražském Výstavišti, známý předsedy ČSSD Jiřího Paroubka a místopředseda sociální demokracie na Praze 7. Od šedesátých let se pohybuje ve světě kolotočů a pořádání poutí, například vyjížděl s atrakcemi do Sovětského svazu. Později se podílel na vývozu některých hvězd do zemí východního bloku (mimo jiné Karla Gotta či Heleny Vondráčkové).

Také jeho jméno figuruje v Kubiceho zprávě, podle ní má Kočkova rodina podíl na vraždě bosse pražského podsvětí Františka Mrázka. Tyto informací ale nebyly potvrzeny a detektivové z ÚOOZ proti Kočkovým nikdy nevznesli žádné obvinění .

Václav Kočka mladší - oběť

vaclav-kocka-192.jpgSyn Václava Kočky staršího, rovněž člen sociální demokracie. Měl být pokračovatelem rodinné tradice a převzít po otci organizování Matějské pouti. V minulosti o něm nelichotivě hovořil například premiér Mirek Topolánek. "V Praze není třeba vysvětlovat, co znamená jméno Kočka, jeho synové a jeho synovec a provázání na ruskou mafii," řekl Topolánek před časem na Frekvenci 1.

Po čtvrteční tragické události ale Topolánek s Kočkovými vyjádřil soustrast. "Přes všechno, co jsem o přátelích Jiřího Paroubka kdy řekl, bych chtěl rodině Kočkových vyjádřit soustrast," řekl.