Členové expertního dopravní týmu poslanců ODS David Šeich a Eva Dundáčková představili novelu zákona o silničním provozu v podobě, v jaké o ní bude hlasovat sněmovna. Šeich navrhuje změnu, která by smazala trestné body řidičům, kterým bylo kvůli dopravním přestupkům odebráno řidičské oprávnění. On sám byl bez řidičáku 14 měsíců poté, co jej na podzim 2006 při jízdě v protisměru zastavila policejní hlídka a naměřila mu 2,4 promile alkoholu v krvi.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



