policie-kontrola__192x128_.jpg Členové expertního dopravní týmu poslanců ODS David Šeich a Eva Dundáčková představili novelu zákona o silničním provozu v podobě, v jaké o ní bude hlasovat sněmovna. Šeich navrhuje změnu, která by smazala trestné body řidičům, kterým bylo kvůli dopravním přestupkům odebráno řidičské oprávnění. On sám byl bez řidičáku 14 měsíců poté, co jej na podzim 2006 při jízdě v protisměru zastavila policejní hlídka a naměřila mu 2,4 promile alkoholu v krvi.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se